Psajdak - Forum dla Zjaponizowanych xD

Forum dla Zjaponizowanych.


#1 2009-08-18 18:56:07

Michiko

Administrator

10255909
Skąd: Gostynin
Zarejestrowany: 2009-08-14
Posty: 455
Punktów :   
WWW

Utopia of Homosexuality

Ostatnio ulubiona Manga (a dokładniej manhwa xD) Michiko, toteż się tu znalazła XD

http://www.mangaupdates.com/image/i39364.jpg

Utopia of Homosexuality to trzytomowa manhwa autorstwa kogoś tam. W każdym razie opowiada o dwójce przyjaciół homoseksualistów- lesbijce Suk ha i gejowi Bong Binowi. Poznają się na czacie na którym rozmawiają po kilka godzin dziennie. Wkrótce spotykają się i obiecują sobie przyjaźń. Tak razem zamieszkują w jednym mieście, idą do tego samego liceum, ba! Nawet chodzą do tej samej klasy.
Bong Bin to typowy obraz znanego z yaoi (xD) geja - słodki, delikatny, bezradny i kupy rzeczy się boi. Suk ha to jego przeciwieństwo, złośliwa, energiczna, spontaniczna i w ogóle to taka postrzelona jest. Optymistka. Tysz. Tak więc żyją sobie, nie zwracając uwagi na innych, wkrótce jednak zdobywają przyjaciół i... obydwoje szukają miłości swojego życia.

Jakby ktoś miał ochotę, manhwa jest przetłumaczona na polski przez grupę skanlacyjną Synthesiss.

Jak dla mnie manhwa jest zajebiaszcza. Przeważająco niby shoujo-ai, ale tak naprawe mało tam całego tytułowego homoseksualizmu >.< Co nie zmienia, że jest zajebista
A jeszcze nie dawno, samo słowo "manhwa" mnie odrażało. A tak właściwie nadal mnie odraża, poza tym jednym wyjątkiem xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa Jarosławiec hotele