Psajdak - Forum dla Zjaponizowanych xD

Forum dla Zjaponizowanych.


#1 2009-08-26 16:44:09

yuki

Psajdek

15908006
Call me!
Skąd: dolny śląsk :D
Zarejestrowany: 2009-08-26
Posty: 54
Punktów :   

Z pokorą i uniżeniem

to... e :D to jest książka O.o ała! szczur mnie gryze O.O"" ^^" a do rzeczy to tę książke napisała Amelie (z taką krechą nad e) Nothomb za którą dostała ostara o.o" TFU! oskara x'D. książka ta opowiada o niej samej jak była Blegijką która wprowadziła sie do JAponii i zatrudniła w jakiejś tam firmie :D na początku poznała Fubuki Mori która była piękną i wysoką Japonką, wydawało by sie żenie potrafiłaby zrobić nikomu krzywdy, lecz nakapowała na swoją koleżanke, Amelie, za to że pomogła jakiemuś tam innemu pracownikomi za co ją opiprdzielił i takie tam duperele x_x" za to prezes był zlośliwym i że tam to ujme dziwnym mężczyzną który zakochał sie w swojej pracownicy, Fubuki i wyznał jej miłość i zaczał gadać o łóżku O.o że tam chciał ją zaciągnąć i takie tam o.o" ta sie poryczała, spieprzyła do kibla a Amelie poleciała za nią i chciała ją pocieszyć ale Fubuki wzieła to za chamstwo i załatwił jej prace sprzątaczki :D ale nawet to jej nie wychodziło iż zawstydziła facetów jak se szczali ktoś tam nawet uciekł O.o chybna te co z nim kiedyś współpracowała i w końcu chyba wróciła do Belgii i awansowała czy :D i dostała UWAGA: list gratulacyjny od Fubuki ^^ bardzo to uszczęśliwiło Amelie i tak sie skoińczyło :D pominęłam kilka osób i zdarzeń ale sami zauważycie jaka ta książka jest zarypiaszcza po przeczytaniu ^^

Offline

 

#2 2009-08-26 19:06:05

Michiko

Administrator

10255909
Skąd: Gostynin
Zarejestrowany: 2009-08-14
Posty: 455
Punktów :   
WWW

Re: Z pokorą i uniżeniem

Że ona pojechała do Japonii sprzątać kible i dostała za to list gratulacyjny od swojej kumpeli, którą chciał przelecieć szef? =w=

Offline

 

#3 2009-08-27 15:43:53

yuki

Psajdek

15908006
Call me!
Skąd: dolny śląsk :D
Zarejestrowany: 2009-08-26
Posty: 54
Punktów :   

Re: Z pokorą i uniżeniem

nie O.o"" pojachała pracować w firnie ale jej wiceszef był stuknięty i upirał sie że za każdym razem jak kserowała coś to że milimentr jest za daleko w którąć strone i 100 razy kazał jej to powtarzać i jej sie to znudziło czy coś i potem postanowiła pomóc jadnemu z pracowników w napisaniu jakiejś pracy o Balgijskim czymśtam i za to Fubuki ją zakapowała i dostała opiperza i przyszedł potem ten wiceszef gadał do Fubuki o seksie i ona sie poryczała, i poleciała do kibla płakać bo to był wstyd płakać w pracy, poleciała do kibla a melie poleciałą żeby ją pocieszyć a Fubuki odebrała to za chamstwo, a że była jej przełożyną to miała miżliwość zmieninia jej stanowista na sprzątaczke jeśli lubi tak latać do kibla. potem ten co mu pomagała przyszedł do kibla za potrzebą i sie zawstydził  że siedziała w męskim ze ścierką i poszedł tam z tym do szefa a on kazał biednej Amelie parzeć czy ktoś nie wchodzi do kibla a jak wchodzi to że ona ma z niego wyjśc O.o"" i takie tam duperele xD i tak minął rok i skończyła jej sie umowa czy kontrakt czy co oni tam podpisują i nie chciała go przedłużać tylko wróciła do Belgii i cośtam awans chbya dostała i list gratulacujny od Fubuki Mori

Offline

 

#4 2009-08-28 15:22:56

Michiko

Administrator

10255909
Skąd: Gostynin
Zarejestrowany: 2009-08-14
Posty: 455
Punktów :   
WWW

Re: Z pokorą i uniżeniem

A dobra XD
Kapuję xD
Gomen, Michiko lubi grzybki halurono... no świrowe, już drugi raz dzisiaj chcę to napisać i nie umiem x_X
A i Yuki-chan tą książkę kupiłaś czy wypożyczyłaś czy skąd tam to masz? *p*

Offline

 

#5 2009-08-28 17:24:41

yuki

Psajdek

15908006
Call me!
Skąd: dolny śląsk :D
Zarejestrowany: 2009-08-26
Posty: 54
Punktów :   

Re: Z pokorą i uniżeniem

kupiłam w Krakowie ^^" tylko nie pamiętam dokładnie gdzie o_o" ale gdzieś koło jakiegoś przy kończy bo mnie pięty bolały :"D

Offline

 

#6 2009-08-29 15:18:35

Michiko

Administrator

10255909
Skąd: Gostynin
Zarejestrowany: 2009-08-14
Posty: 455
Punktów :   
WWW

Re: Z pokorą i uniżeniem

... dziękujemy xD
Kraków- drugi koniec polski, chociaż ja nigdzie nie mam drugiego końca polski, bo mieszkam po środku polski, ale i tak to brzmi, jakby to było daleko i tak ma brzmieć.

Offline

 

#7 2009-09-04 14:49:39

yuki

Psajdek

15908006
Call me!
Skąd: dolny śląsk :D
Zarejestrowany: 2009-08-26
Posty: 54
Punktów :   

Re: Z pokorą i uniżeniem

aha xD ode mnie 4 godzinki ja na dolnośląskim mieszkam do wrocka 1,5 godziny

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kubki z nadrukiem wielkopolskie