Psajdak - Forum dla Zjaponizowanych xD

Forum dla Zjaponizowanych.


#1 2009-10-01 15:47:36

Tekashi

Administrator

2398314
Call me!
Skąd: łóżko Aoi'a.
Zarejestrowany: 2009-08-14
Posty: 377
Punktów :   
Last.fm: Teka_chan
WWW

Meme zespołowe.

Krok pierwszy: Wybierz zespół, który lubisz i dość dobrze znasz.
Krok drugi: Odpowiedz na pytania. Możesz odpowiadać całościowo jako zespół albo według poszczególnych członków zespołu.

1. Jak poznałaś zespół?
2. Ze wszystkich ich utworów, który jest twoim ulubionym?
3. Którą ich PV lubisz najbardziej?
4. Jeśli byliby rodziną, kim byli by poszczególni członkowie? wyjaśnij swój wybór.
5. Jeśliby byli twoimi kolegami z klasy to jacy by byli?
6. Jeślibyś miała iść na randkę z jednym z nich, to gdzie byś poszła?
7. Jeślibyś miała pracować z nimi w jednym miejscu, to co poszczególni członkowie zespołu by robili?
8. Jak czujesz, jakie zwierzę mogłoby reprezentować każdego z zespołu?
9. Jeślibyś miała dać każdemu z zespołu prezent, to co by to było?
10. Opisz, co ten zespół znaczy dla ciebie.


http://i35.tinypic.com/102p7dg.gif
Tsukasa datta~! ♥

Offline

 

#2 2010-02-17 09:05:30

 Aiko

Mistrz Ciosa Kuperkiem

10412317
Call me!
Skąd: Przestronne mieszkanko Yo..
Zarejestrowany: 2009-08-26
Posty: 264
Punktów :   
Last.fm: aikoshigeru

Re: Meme zespołowe.

X JAPAN

1. Przez przypadek. Oglądałam sobie X'a i zaciekawił mnie ending tego filmu.. no i przesłuchałam kilka piosenek i mi się spodobali..
2. Tears
3. Forever love
4. Yoshiki - mąż, to chyba jasne. Jest moją największą j-rockową miłością; Toshi - brat, bo mogłabym go codziennie wykorzystywać do śpiewania; hide - też brat, bo nie mogłabym się z nim nigdy rozstać; Pata - jakiś daleki, bardzo daleki wujek albo kuzyn, bo nie chcę mieć w rodzinie aż tak wielkiego pijaka (choć chciałabym, żeby mi czasem na gitarce pograł..); Taiji - kuzyn, mogłabym z nim zdradzać Yo; Heath - tak samo jak Taiji >D; Sugizo - wujek, takie pierwsze skojarzenie XD'
5. Sądzę, że Yoshiki byłby samotnikiem, który nie zwracałby uwagi na innych, poświęcał się muzyce. Toshi na pewno trzymałby się przy Yo, Taiji byłby duszą towarzystwa, powalał wszystkich swoim humorem, Heath to spryciarz, więc pewnie kręciłby się obok wszystkich, Hideto robiłby za maskotkę XD", Sugizo by się kształcił, a Pata gadałby ze wszystkimi, bo on jest takim 'uniwersalnym' osobnikiem..
6. Poszłabym do teatru, gdzie stałby fortepian. I słuchałabym Yoshikiego i Sugizo w duecie..
7. Hah, zawsze wyobrażałam sobie Yo na planie filmowym (to chyba przez te filmiki na yt..). Wszyscy byliby aktorami, a Yo by reżyserował XD
8. Yo - puma; Toshi - tygrys; Pata - kot; Heath - lis; Taiji - pudel; hide - papuga; Sugizo - wąż
9. Yo - nowy kołnierz ortopedyczny; Tosiek - syropek na gardełko; Heath - karnet na naukę gry na basie; Taiji - paczkę fajek; hide - nowy garnitur; Pata - dobry alkohol; Sugizo - nowy płaszczyk
10. X jest moim ukochanym zespołem. Zmienił wiele rzeczy w moim życiu. Dzięki niemu wiem, co jest dla mnie najważniejsze i co chcę dalej robić.


"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Burg Rotraut #2 Hotels SpĂĄta Jarosławiec hotele